Privātuma politika

Informācija par sīkdatņu (t.s. cookies) izmantošanu

Sīkdatnes jeb sīkfaili – ir tīmekļa servera nosūtīta datne, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.) saglabā tīmekļa lietotāja ierīcē: datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā. Visbiežāk sīkfailus izmanto lietotāju autorizēšanās sistēmās. Ar sīkdatņu palīdzību, tīmekļa vietnes var nodrošināt arī individualizētus iestatījumus tīmekļa lietotājam.

Sīkdatnes parasti satur šādu informāciju:

• tīmekļa vietnes nosaukumu;
• uzglabāšanas ilgumu ierīcē;
• unikālo numuru.

Sīkdatņu informācija neidentificē vietnes apmeklētāju kā konkrētu personu. Tā tikai ļauj nodrošināt personalizētu pieredzi saskarsmē ar šo konkrēto tīmekļa vietni.

Tā kā šīs mājaslapas izveidotāji neievāc statistikas datus par šīs vietnes apmeklētāju skaitu un  nesadarbojas ar reklāmdevējiem, vienīgās sīkdatnes, kuras ir izmantotas šajā tīmekļa vietnē ir attiecināmas kā “obligātās sīkdatnes”, kas nodrošina to, ka šī vietne funkcionē korekti.

Ja tomēr nevēlaties, lai Jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi. Ņemiet vērā, ka iestatījumi var atšķirties ne tikai atšķirīgām pārlūkprogrammām, bet arī pārlūkprogrammu versijām.